godziny otwarcia:  pn–pt: 10:00–18:00  |  sb: 10:00–14:00

Boss GT 1B - multiefekt basowy

 • 44722
 • Producent: BOSS
 • Dodaj recenzję:
 • Dostępność: Jest Jest  (1 szt)

Stany magazynowe

Opole = 1
Wrocław = 0
Gliwice = 0
Katowice = 0
Wysyłkowy = 0

 • 869,00 zł / szt
 • - szt +
 • Oblicz_raty_duckblue

FLAGOWE BRZMIENIE BASOWE W KOMPAKTOWEJ OPRAWIE

GT-1B daje muzykom basowym nieskończone możliwości kreowania dźwięku w małym, wytrzymałym opakowaniu. Wyposażony we flagowy silnik BOSSa daje Ci pełen dostęp do szerokiej gamy wzmocnień i efektów zoptymalizowanych dla basu, zarówno do gry na scenie jak i w studiu. Usprawniony interfejs pozwala Ci szybko dobrać brzmienia, podczas gdy pokładowe suwaki kontroli i pedał ekspresji zapewniają Ci ustawienie wielu efektów w czasie rzeczywistym. Dzięki połączeniu z BOSS Tone Central możesz pobierać nowe patche, edytować ustawienia i wiele więcej. Kompaktowy, wytrzymały, zasilany bateryjnie GT-1B to najlepszy mobilny kompan dla każdego basisty.

 • Silnik BOSSa specjalnie dopasowany do basu
 • Wysokiej klasy wzmacniacz i efekty w lekkim, kompaktowym urządzeniu podłogowym
 • Pokładowe narzędzia optymalizacji głównego brzmienia basowego
 • Zawiera zaawansowane efekty MDP dla maksymalnej muzycznej ekspresji
 • Nowoczesny wygląd bez twardych krawędzi zapewnia bezpieczny transport w etui
 • Funkcje Easy Select i Easy Edit do szybkiego wyboru i edycji patchy
 • Cztery baterie AA zapewniają do 7 godzin mobilnego czasu gry
 • Pokładowe suwaki kontroli i pedał ekspresji; kabel przełącznika i USB
 • Pobierz patche i edytor za darmo BOSS Tone Central

Flagowe Narzędzia Brzmień dla Basu

Wyposażony w dopasowaną do basu wersję zaawansowanego silnika BOSS - GT-1B jest wypełnione wysokiej jakości narzędziami brzmień. Szeroki wybór przedwzmacniaczy w tym uaktualnionych, niezmiernie lubianych z GT-10B i dwóch innych zupełnie nowych modeli, to możliwość dopasowania Twojego głównego brzmienia, zawiera uaktualnione. Efekty MDP jak limiter czy distortion posiadają zaawansowaną technologię BOSSa, która uwypukli charakter Twojego instrumentu i pozwoli wejść na wyżyny ekspresji muzycznej. Graficzne EQ, T-Wah masz także pod ręką, a dodatkowo efekty takie jak Harmonist, Bass Synth, Defretter i wiele więcej. Jest również komplet efektów delay i reverb, a także looper niezbędny do sesji jam.

Mobilna Elektrownia

GT-1B jest zaprojektowany z myślą o podróżujących basistach. Jest niesamowicie lekki i kompaktowy, dzięki czemu jest idealnym dopełnieniem ustawień scenicznych, a także sytuacji kiedy musisz podróżować z małym bagażem. Mocny, nowoczesny design sprawia, że możesz spakować go do torby z innymi instrumentami i nie martwić się że jego twarde krawędzie zniszczą inne. Zasilanie bateryjne lub AC to wygoda i elastyczność w obliczu każdego występu, możesz mieć swoje brzmienia ze sobą zawsze podczas gry.

Kreacja Brzmień Staje się Niezwykle Łatwa

Z intuicyjnym interfejsem GT-1B zbudowanie brzmień i dobrze dopasowanych parametrów staje się naprawdę proste, nawet jeśli jesteś nowy w multiefektach. Dedykowane przyciski to szybki dostęp do kategorii efektów, które możesz dostosować poprzez trzy pokrętła panelowe. Przyciski działają również jako włączniki / wyłączniki i wskaźniki stanu funkcji, które pozwalają szybko sprawdzić, które kategorie są włączone. Funkcje Easy Select i Easy Edit umożliwiają usprawnienie tworzenia patchy, pozwalając zarówno początkującym jak i ekspertom osiągnąć perfekcyjne brzmienia.

BOSS Tone Central i BOSS Tone Studio

BOSS Tone Central możesz znaleźć szeroki wybór darmowej kolekcji patchy dla GT-1B. Programowane przez topowych basistów są gotowe do użycia i stanowią świetny punkt wyjścia dla zaawansowanych muzyków, którzy lubią kreować swoje własne, spersonalizowane brzmienia. Darmowe oprogramowanie BOSS Tone Studio zawiera edytor i bibliotekę GT-1B oraz zintegrowany dostęp do kolekcji patchy w BOSS Tone Central.

Kontrola w Kompaktowej Odsłonie

Trzy przełączniki nożne w GT-1B zostały zaprojektowane tak, aby dostarczyć wybór patchy, dostęp do tunera, kontrolę loopera i wiele innych. Dedykowany suwak CTL1 można przypisać do takich funkcji jak tap tempo, włączanie/wyłączanie efektów i wiele innych, podczas gdy pedał ekspresji i suwak może kontrolować głośność, wag, pitch shift i wiele różnych parametrów efektów. Jeśli pragniesz jeszcze większych możliwości kontroli możesz podłączyć przez jack dwa zewnętrzne przełączniki lub pedały ekspresji. Dodatkowo oprócz dostępu do BOSS Tone Central i BOSS Tone Studio wejście USB w GT-1B pozwala Ci nagrywać dźwięki bezpośrednio do Twojego ulubionego DAW.