godziny otwarcia:  pn–pt: 10:00–18:00  |  sb: 10:00–14:00

Roland SPD SX + PDS10 SET - sampler perkusyjny ze statywem

 • 44148
 • Producent: ROLAND
 • Dodaj recenzję:
 • Dostępność: Jest Jest  (1 zestaw)

Stany magazynowe

Opole = 0
Wrocław = 0
Gliwice = 0
Katowice = 0
Wysyłkowy = 0


W rezerwacji = 0

 • 2 749,00 zł / zestaw 2 858,00 zł
 • - zestaw +
 • Oblicz_raty_duckblue

SPD SX
THE ULTIMATE PERCUSSIVE SAMPLING INSTRUMENT
Nowy sampler perkusyjny SPD-SX posiada potężne możliwości tworzenia próbek i ich wyzwalania pałeczkami dzięki innowacyjnemu podejściu do nagrywania dźwięku, wyjątkowej ekspresji odtwarzania, trzem multiefektom i innym funkcjom. To idealny dodatek dla każdego zestawu perkusji akustycznej lub elektronicznej, dla perkusjonistów, DJ lub klawiszowca. SPD-SX sprawdzi się w domu jak i na scenie, w studio i na próbach, a także w klubie tanecznym. wiele koncepcji obecnych w poprzedniku SPD-SX wnosi na nowy poziom. SPD-SX z jego najnowszą technologią i narzędziami do szybkiego, precyzyjnego i wygodnego ukończenia pracy sprawdzi się idealnie niezależnie czy wyzwalasz sample one-shot, zapętlone frazy, czy też pełne ścieżki podkładowe. Odkryj najbardziej zaawansowaną technologię wyzwalania sampli w tym łatwym do grania i niewielkim instrumencie perkusyjnym.

 • Unikalna koncepcja samplera z padami - to jedyny taki instrument na świecie
 • 4 GB pamięci wewnętrznej umożliwia nagranie około 720 minut dźwięku (mono) bez konieczności stosowania pamięci zewnętrznej
 • Dziewięć gumowych padów czułych na dynamikę, dwa podwójne wejścia triggerów zewnętrznych
 • Łatwe nagrywanie i przypisywanie dźwięków poprzez Multi-Pad Sampling
 • Trzy multiefekty na pokładzie z dwoma pokrętłami do kontroli w czasie rzeczywistym i czterema dedykowanymi przyciskami
 • Indywidualne wskaźniki dynamiki padu, pokazują aktualnie wybrany pad albo aktywność (poziom-dźwięku) podczas gry
 • Rozszerzona funkcjonalność USB (Pamięć Masowa USB, USB MIDI/AUDIO, Pamięć USB)
 • Zawarte w komplecie oprogramowanie Wave Manager umożliwia łatwe importowanie, przypisywanie i organizację sampli
 • Duży podświetlany wyświetlacz LCD

Pole do gry
SPD-SX posiada dziewięć bardzo czułych padów gumowych oraz dwa pokrętła i cztery przyciski dedykowane efektom działające w czasie rzeczywistym. Najnowsza technologia triggerowania firmy Roland gwarantuje wyjątkową dokładność i pełną kontrolę dynamiki, a duży podświetlany wyświetlacz LCD zapewnia czytelność w każdych warunkach. Sygnalizatory LED umieszczone po jednym przy każdym padzie informują o aktualnym stanie. Kiedy wyzwalane są frazy, LEDy świecą pokazując, który pad obecnie odgrywa dźwięk, a który nie. W dodatku intensywność świecenia LEDów zmienia się w zależności od poziomu dźwięku (podobnie jak wskaźnik poziomu w mikserach). Czerwone linie separujące o wysokim kontraście zwiększają widoczność padów na scenie.

Ulepszona gra i funkcjonalność
Coraz więcej perkusistów i perkusjonistów pragnie włączyć próbki dźwiękowe do swoich występów. SPD-SX usatysfakcjonuje ich stale powiększające się wymagania takie jak indywidualne wyjście dla metronomu, dedykowana kontrola głośności, funkcja Pad Check, dodatkowe wyjście Sub Out i wiele innych.

Pokładowe efekty
SPD-SX posiada trzy multiefekty pokładowe: główny master oraz przypisywane do zestawu dwa dodatkowe. Efekt master pozwala grać tak jak DJ w czasie rzeczywistym dzięki dedykowanym kontrolerom na panelu. Cztery przyciski i dwa pokrętła służą do filtrowania, nakładania powtórzeń, a także kontroli krótkiego loopera i efektów przypisanych przez użytkownika.

Multi-Pad Sampling
SPD-SX jest znacznie bogatszy niż to widać na pierwszy rzut oka. Pomimo prostoty obsługi posiada on olbrzymie możliwości, np. Multi-Pad Sampling. Gdy dźwięk płynie z zewnętrznego odtwarzacza lub komputera (poprzez Audio In lub USB), uderzanie w pady w odpowiednich momentach rozpoczyna i zatrzymuje nagrywanie, a sample są automatycznie przycinane i przypisywane do padów. To szybki i łatwy sposób na tworzenie wielo-próbkowych fraz i map.

W komplecie program SPD-SX Wave Manager
Obszerna pamięć wewnętrzna SPD-SX (4 GB) umożliwia zapis i przechowywanie całej biblioteki sampli. Około 720 minut dźwięku (10 000 plików) w jakości 16-bit 44.1 kHz mono mona trzymać bez konieczności stosowania pamięci zewnętrznej. Wbudowany port USB pozwala importować pliki bezpośrednio z pamięci USB. Dołączone oprogramowanie SPD-SX Wave Manager importuje pliki audio bezpośrednio z komputera poprzez USB, przypisuje sample do każdego padu i efektywnie zarządza tysiącami sampli.

 

PDS10:

SOLIDNE WSPARCIE DLA KONTROLERÓW PERKUSYJNYCH
Razem z debiutem Roland HandSonic 10 doszedł nowy statyw podwójnie wzmacniany: PDS-10. Jest następcą PDS-15 i zawiera nowo ulepszony clamp kątowy, który zapewnia ustawienie w zakresie 200 stopni. Statyw zaprojektowano dla Roland seria HPD-, SPD-, VG- i VB-, w tym HandSonic 10, HandSonic 15, SPD-20, SPD-S, VG-99 i VB-99.

 • Nowy clamp z regulowanym kątem oferuje zakres 200 stopni
 • Podwójnie wzmocniony trójnóg, 2 częściowa rura z regulacją wysokości umożliwia granie w pozycji stojącej lub siedzącej
 • Bardziej przystępny cenowo niż poprzedni model